rolety kraków,żaluzje kraków
rolety kraków,markizy kraków
rolety kraków,moskitiery kraków
rolety
żaluzje
żaluzje
rolety zewnętrzne
markizy
moskitiery
wzory materiałów

Plisy - żaluzje plisowane

Plisy to rodzaj osłon okiennych, które skutecznie przesłaniają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin w kolekcji pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien. W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne jak i w pełni zaciemniające. Dowolność ta także dotyczy struktury i kolorystyki użytych materiałów. Plisy występują w wielu modelach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy). Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu.

  • plisy to elegancka i dekoracyjna zasłona przeciwsłoneczna pozwalająca uzyskać niepowtarzalne efekty świetlne

  • zastosowanie plisowanej tkaniny poliestrowej odpornej na działanie temperatury i promieni słonecznych (w plisach typu Duette plisowana tkanina w plisach jest dodatkowo klejona w komórki - przekrój przypomina plaster miodu)

  • szerokie zastosowanie - do ogrodów zimowych, skomplikowanych konstrukcji dachowych, przeszklonych powierzchni sufitów, świetlików oraz do wszelkich okien, również o nietypowych kształtach

  • możliwy montaż plis w pionie, poziomie i pod dowolnym kątem

  • obsługa żaluzji odbywa się przy pomocy uchwytu, sznurka z mechanizmem blokującym lub sterowania elektrycznego (przełącznik lub pilot)

  • możliwość zaciągania żaluzji plisowanych zarówno od dołu jak i od góry

  • łatwe czyszczenie

  • dostępne profile: białym, srebrnym, brązowym oraz bezowym w standardzie. Za dopłatą : złoty dąb, orzech, champagne, cognac i antracyt.
plisyfoto1_400plisymieszkanie_400plisymieszkanie2_400
 

Realizacja: WebProm - Tworzenie Stron
Rolety okienne - plisy - moskitiery - markizy

© 2010 Rolety kraków
ul. Conrada 63, 31-357 Kraków
tel./fax. (12) 632 44 36
e-mail: biuro@roletywkrakowie.pl